Final Fantasy VII Rebirth zná své datum vydání. Nechte se nalákat šťavnatým trailerem

Square Enix • Square Enix

Fanoušci Final Fantasy se rozhodně mají na co těšit.

Včerejší State of Play odhalil nové záběry z Final Fantasy VII Rebirth a hlavně nám také konečně dal to, po čem všichni hráči Final Fantasy už nějakou dobu touží - datum vydání. Vývojáři k této příležitosti poskytli také rozsáhlý rozhovor pro PlayStation Blog.

"Chtěl bych zdůraznit především nové synergické útoky postav. V soubojích ještě více ucítíte vazby, které si vaše postavy vyvinuly. Přidali jsme také dovednostní stromy. Můžete se tak těšit na spoustu nových schopností co v první hře nebyly," láká na vylepšené souboje režisér hry Naoki Hamaguchi. Těšit se můžeme také na velkou řadu miniher. "Myslíme si, že pro spoustu fanoušků jsou minihry jedním z taháků Final Fantasy VII a proto jsme zde ze sebe vydali všechno a vytvořili jich obrovské množství," podotkl Hamaguchi.

"Mapa je obrovská a ne všechny lokace využijeme pro hlavní příběhovou linku. Pokud budete chtít vzít množství obsahu jako takové, bude ho asi dvakrát tolik než to, co objevíte jenom samotným hlavním příběhem. Fanoušci, kteří chtějí prozkoumávat celý svět Final Fantasy tak budou moci objevit každé zákoutí tohoto světa," zdůraznil potom Hamaguchi jak rozsáhlý svět můžeme očekávat.

Final Fantasy VII Rebirth vyjde 29. února příštího roku. Hra vyjde exkluzivně na Playstation 5. tejně jako u předchůdce se dá očekávat, že půjde pouze o časovou exkluzivitu a později se dočkají i majitelé PC.

Partnerem rubriky Novinky je Česká spořitelna.

Doporučujeme