Bloober Team žádá hráče o trpělivost a tvrdí, že vývoj remaku Silent Hill 2 jde hladce

Bloober Team • Bloober Team

Tým stojící za vývojem přepracované verze Silent Hillu 2 slibuje, že čekání bude stát za to.

Vývojáři remaku Silent Hill 2 sdíleli nové oficiální stanovisko k tomu, jak probíhá vývoj hry. Tvůrci by prý rádi objasnili některé věci a ujistili hráče, že vývoj i nadále probíhá hladce. "Bloober team je pyšný na to, že může být součástí plánů Konami se značkou Silent Hill. Spolu s naším partnerem usilovně pracujeme na tom, aby Silent Hill 2 měl ty nejvyšší kvality," zahájilo studio své prohlášení.

"Za náš vývojářský tým bychom chtěli ujasnit že produkce hry probíhá hladce a zcela dle plánu. Chápeme, že mnozí hráči netrpělivě očekávají novinky a ceníme si vaše nadšení. Žádáme vás ovšem o trochu více trpělivosti. Až Konami jako vydavatel bude sdílet více informací, bude to stát za to," žádá hráče Bloober Team o trpělivost.

Hráči zřejmě začínají být nervozní z toho, že už v březnu CEO Bloober Teamu Piotr Babieno prozradil, že hra je velmi blízko k tomu, aby byla hotová a zároveň jsme o ní v podstatě celý rok neslyšeli nic nového. Mezi fanoušky tedy pravděpodobně začínala panovat určitá nejistota, která může být i důvodem k tomu, že Bloober Team se rozhodl sdílet toto prohlášení.

Partnerem rubriky Novinky je Česká spořitelna.

Doporučujeme