Redakce

Své názory a dopisy nám posílejte na adresu redakce@poggers.cz.

Vedení redakce a spolupracovníci

 • Julian TranJulian Tran - Poggers Emperor

  Marketér extraordinaire a duchovní otec projektu Poggers, který kromě gamesek miluje cestování, pálivé jídlo a otužování. Svůj volný čas se snaží maximálně věnovat svému synovi a rodině, srdce mu však stále tepe pro ranní tiskovky a videoherní večírky, ve kterých si nezadá ani s teenagery.

 • Michal MaliarovMichal Maliarov - Big Chief

  Kreativní nadšenec, který v herní technologické branži strávil půl života. Sportovec tělem a duší, spoluzakladatel Zingu a snílek, který chce opět oživit českou herní scénu. Pochroumanou páteř z herního doupěte se vždy snaží narovnat pořádnou dávkou slunce a outdoorových aktivit.

 • Branislav KovačovicBranislav Kovačovic - Sales Jedi

  Věčně mladý hráč her, který má více než desetileté zkušenosti s československým profesionálním esportem. Organizátor eventů, turnajů, první milionové mezinárodní ligy u nás a majitel esportové organizace. Ve volném čase organizuje turnaje během organizování turnajů.

 • Jonáš MáchaJonáš Mácha - CEO of Memes

  Má psychické problémy z League of Legends, které si léčí prací s herní komunitou. Profík na soušly a obsah, který táhne. Naše logo mu připomíná vtipného červeného mužíka z vesmíru (nevíme co to znamená).

 • Jan StarýJan Starý - Discord Architect

  Ve dne prostý občan, v noci toxický spoluhráč s psychickými problémy v riftu. Když slunce svítí, je pravá ruka Head of Socials, jakmile zajde, stává se z něho nemilosrdný Discord mód. Jeho úkolem přes den je pomáhat bavit lidí, v noci trápit. Miluje jídlo a nesnáší sprchu. Je to hrdina či padouch? A ano, logo opravdu vypadá jako červený mužíček z vesmíru.

 • Ladislav NovákLadislav Novák - Review Master

  Recenzent, filozof, věčný optimista, milovník žen a dobrého vína. Svůj volný čas nejraději tráví při posezení s rodinou/přáteli a na výletech, ať už po Čechách nebo do zahraničí. Pasivní sportovec a nenapravitelný konzumente ledního hokeje a Formule 1. Řídí se heslem „když to máš, tak to ukaž“.

 • Vojtěch MatušinskýVojtěch Matušinský - The Tester

  Recenzent a zapálený fanoušek sci-fi a historie. Baví ho hlavně strategie a RPG, ale nepohrdne ani kvalitní akční hrou. Vedle her se věnuje historickému šermu ze starověkého Říma a třicetileté války. Pokud zrovna nesedí u kompu a nepobíhá s mečem, možná ho zahlédnete v nějaké krčmě.

 • Martin HavelMartin Havel - News Sniper

  Pisálek i hráč od útlého věku, který nepohrdne žádným zajímavým soustem herních informací a miluje výzvy. Hltoun memů a referencí, jehož pokusy o popkulturní humor zůstávají v “normální” společnosti opětovány nechápavými pohledy. Následný žal z humoristického neúspěchu utápí v nadměrných porcích svého kulinářského umění, které se snaží stále zdokonalovat.

 • Michael TyšerMichael Tyšer - The Shooter

  Nadšenec do teorií a milovník edgy humoru, Shooter píše satirické články o čemkoliv, co ho zrovna zajímá. Ačkoliv se toho o něm moc neví, jeho lásku pro kočky a indie videohry jen tak nic nepřekoná. Ve volném čase pracuje na hudbě nebo shitpostuje na sítích.

 • Marek SrandorozenýMarek Srandorozený - Sarcasm Genius

  Satirický fejetonista bez bázně a hany, plešky a vany. Jako absolventa gymnázia a vysoké školy jej lze považovat za exkluzivní elitu národa. V útlém věku se zabýval a stal součástí tolika oborů, že jej nelze definovat jen slovy. V roli předsedy Institutu Aplikované Legrace je jeho primárním účelem zabývat se otázkami proč, jak, za kolik a komu.

Vydavatel

CZECH NEWS CENTER a.s.
Komunardů 1584/42
170 00 PRAHA 7
IČ: 02346826